KONST / Litografier / Offsettryck 13005036
nr 1300 5036
John Salt
(f. 1937), Storbritannien
Offsettryck, Skrotbil, Signerad. Motivet: 45x65 cm
John Salt, bildkonstnär född 1937 i Birmingham, Storbritannien.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:29:32
12/1 22:19:37